• Новак
Снеп пролетен клип карбин кука до вртење на 7мм 9/32 инчи BZP челик

Снеп пролетен клип карбин кука до вртење на 7мм 9/32 инчи BZP челик

Rating 
DEN 579.20

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме, оставете го добиточната храна бидејќи ги цениме коментарите на сите наши клиенти Галванизирана кука за ланец. Опсег на додатоци и приклучоци за позлатени цинк, врски за поправка, врски, завртки, окови и куки за прицврстувачи на карбинерите за да ги покриваат повеќето апликации.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат