• Новак
Дидуикалор 24 ПАРЧИЊА Краток Ковчег Притиснете На Ноктите, Француски Врв Вештачки Лажни Нокти Со Лепак, Бел Бисер Боја Скокање Цвет Растение Шема Квадратни Лажни Но

Дидуикалор 24 ПАРЧИЊА Краток Ковчег Притиснете На Ноктите, Француски Врв Вештачки Лажни Нокти Со Лепак, Бел Бисер Боја Скокање Цвет Растение Шема

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Што можете да добиете : комплет од 24 вештачки вештачки нокти составен од различни големини, различни големини се дизајнирани подобро да одговараат на вашите нокти, нашите вештачки нокти се направени од гел материјал за За безбедноста : акрилен гел притиснете лажните нокти се побезбедни и нема да ги повредат вашите нокти, нетоксични, без мирис, полирани мазни, секој може да го носи, и можете подобро да ја промените должината или да ја направите како вас. Повторна употреба : Вештачките нокти може да се користат повеќе пати. Ако сакате да го носите одреден временски период, можете да ги ставите отстранетите нокти на соодветно место и повторно да ги инсталирате на вашата рака следниот пат кога ќе. Заштедете време : инсталирањето на вештачки лажни нокти заштедува повеќе време, само треба да ги извадите лажните нокти, да ја пронајдете големината што одговара на големината на вашиот нокт, да испуштите мала количина лепак на ноктите. Подарок : во исто време, можете да користите вештачка цена лажни нокти како подарок за себе, или можете да им ги дадете на вашите пријатели кои сакаат САМ, мајка ти и женски пријатели, сите можат да го користат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат