• Новак
Камерон Сино 2000mah/2.4 Замена На Батеријата За Ремингтон R845

Камерон Сино 2000mah/2.4 Замена На Батеријата За Ремингтон R845

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Камерон Сино Сосема Нова И Висококвалитетна Заменска Батерија За Ремингтон Р845 Тип : Ni-MH, Напон : 1.2 v, Капацитет : 2000m Ah/2. Димензија : 48,63 х 14,30 х 14,30 мм; Тежина : 80гр. Сите Производи се Цетифицирани СО ISO9001, Ro HS и CE. 14-дневна Гаранција За Враќање На Парите и 12-месечна Гаранција. Компатибилен Со Модели : Ремингтон R845 Компатибилен Дел Број : Филипс 422203613480, Филипс 138-10584, Вал 93154, Вал 93154-101.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат