• Новак
1 Га Црвена 42 Т/П Батерија Кабел

1 Га Црвена 42 Т/П Батерија Кабел

Rating 
DEN 14894.88

Достапност
Достапно за нарачка

Ги исполнува или надминува СПЕЦИФИКАЦИИТЕ НА САЕ; идеален за замена НА ОЕМ Бакарен проводник за максимална спроводливост. Имајте стандардна дупка за обетка од 3/8 инчи. Изработени од квалитетни материјали. Издржлив и долготраен. Брзиот Кабел е водечки домашен производител на конектори, склопови на кабли и алатки на Електричниот Пазар НА ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА. Нашите компоненти, склопови на кабли и додатоци се користат секаде каде што високите перформанси и сигурноста се критични. Нашите производи ќе ги најдете во Комерцијални Возила, Градежништво, Авијациска Копнена Поддршка, Земјоделство, Ракување Со Материјали и разни други комерцијални и индустриски опрема.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат