• Новак
МИАХАРТ 50 Листови Металик Злато Ткиво 20х14 Инчен Подарок Завиткајте Хартија Рефус Подарок Завиткување Додаток Заврши За Свадба Роденден Корист Декор САМОСТОЈНИ Ре

МИАХАРТ 50 Листови Металик Злато Ткиво 20х14 Инчен Подарок Завиткајте Хартија Рефус Подарок Завиткување Додаток Заврши За Свадба

Rating 
DEN 137.28

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот вклучува : 50 листови златна метална хартија за завиткување подароци доволно за да ја користите Материјал : изработен од хартија од 17гсм, не е лесен за раскинување, погоден за акцентирање на подарок дисплеј и завиткување шише шампањ или облога за корпи. Големина : секој лист приближно 50cmx35cm/20x14inches, голема големина за различно пакување подароци. Уникатни тематски бои : златната хартија за ткиво привлечете се на која било тема за забава, подобрете ја атмосферата на вашиот фестивал. Апликација : овие златни ткивни хартии што се користат за завиткување подароци За Божиќ и многу повеќе, централни делови за трпеза, занаетчиски проекти "НАПРАВИ САМ", прават цвеќиња од корпа хартија, хартиени венци, помпони од хартија како украси итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат