• Новак
ВТОРА Кожа Череп Панк Црвена / ЗА IIDA INFOBAR A02/au ASHA02-TPCL-701-J095

ВТОРА Кожа Череп Панк Црвена / ЗА IIDA INFOBAR A02/au ASHA02-TPCL-701-J095

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Ракување : Огромно Бр Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА". Материјал : случај тело/поликарбонат. Обработка : ув-мастило за лекување, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : рамно печатено (без печатење на страните). Целото производство е рачно изработено Во Јапонија од квалификувани занаетчии. Одлична заштита за грбот И страните бидејќи секое парче е рачно изработено од занаетчии, може да потрае и до 3 недели пред да се испрати. Материјал : случај тело/Поликарбонат Третман : ув стврднување мастило, завршна обработка на горниот слој (без печатење на страна) модел единица не се вклучени. Спецификациите може да се променат без претходна најава. Сликата е композитна слика (слика) и може да се разликува од вистинскиот производ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат