• Новак
Троја Ли Дизајнира 9 педесет Капа За Враќање

Троја Ли Дизајнира 9 педесет Капа За Враќање

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер Шапката Со Потпис На ТЛД е изградена на Капаче Од Новата Er и нуди дизајн на враќање за лесно бирање во вистинско вклопување. Snapback прилагодливо вклопување. Подигнато лого на тлд. Една големина најмногу одговара. Шапка Со Потпис На Троја Ли Дизајнс.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат