• Новак
31 х 78 инчи Мотор Дисплеј Мат За Јамаха Р1, Р6, Р7, МТ10, МТ3, Мт9, Р3, ЈЗ, ЈЗФ, ХЗР, Велосипеди Гаража Падок Јама Јамаха Килим Мотоцикл Паркинг Кат Заштитник Мат Тепих

31 х 78 инчи Мотор Дисплеј Мат За Јамаха Р1, Р6, Р7, МТ10, МТ3, Мт9, Р3, ЈЗ, ЈЗФ, ХЗР, Велосипеди Гаража Падок Јама Јамаха Килим

Rating 
DEN 328.00

Достапност
Достапно за нарачка

Овие производи не се од производителот, и направени само за декорација цел Тоа не се делови од возилото. Ја штити површината на земјата од капе и истура и Протекување. Ова може да се користи за намалување на нечистотијата на подовите на вашите салони за велосипеди исто така. И тепихот дава уникатен и елегантен изглед на вашиот велосипед. Сите работи за поправка и одржување може да се извршат на овој тепих. Овој тепих ја штити вашата плочка или дрвен под од оштетувања. 80 Х 200 СМ = 31 Х 79 ИНЧИ. Прикажувањето дизајни на овие фотографии е исто како и вистинските и тие се направени со одлични квалитетни бои и материјал. Ги бришеме имињата на брендовите на овие слики поради проблеми со авторските права, но вистинскиот тепих совршено го покажува брендот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат