• Новак
3 Парчиња Инспиративна Ѕидна Уметност-Начин на Размислување Е Сѐ Мотивационо Ѕидно Уметничко Платно Отпечатоци Златна Рипка Силна Ајкула Мотивациони Постери Врам

3 Парчиња Инспиративна Ѕидна Уметност-Начин на Размислување Е Сѐ Мотивационо Ѕидно Уметничко Платно Отпечатоци Златна Рипка Силна Ајкула

Rating 
DEN 479.52

Достапност
Достапно за нарачка

Големина На Отпечатоци Од Платно-секоја големина на панелот : 12 инчи 16 инчи 3 парчиња, вкупна димензија на 3 панели : 36 инчи16 инчи Модерни 3 панели инспиративни постер печатење ве потсетуваат да се фокусирате на целта на патот кон успехот. СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА БОЖИЌНА МОТИВАЦИЈА - - - не само што може да биде одличен подарок За Денот На Благодарноста/Божиќ/Роденден за деловни пријатели мажи жени соработник претприемач лидерство, туку и да биде охрабрувачки дневен потсетник ѕид постер за домашна теретана канцеларија работно место училиште училница декор за мотивирање на успехот. ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ и ИЗДРЖЛИВ - - - - нашиот платнен ѕиден уметнички декор користи водоотпорен материјал за сончево платно и сертифицирана еколошка боја за неверојатен квалитет и трајна издржливост. ЛЕСЕН ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ - - - секој панел со позитивни цитати на платно отпечатоци веќе испружени на цврсти дрвени рамки, завиткана галерија, со куки и додатоци, лесни за закачување. ЛЕСНОТИЈА на ОДРЖУВАЊЕ - Убав квалитет, HD отпечатоци на премиум платно, водоотпорен, ОТПОРЕН НА УВ, отпорен на избледување во затворен простор. Вовед : Гикли со Висока Дефиниција модерно платно печатење уметничко дело, слика слика отпечатена на висококвалитетно платно.Ние користиме висококвалитетни платна кои се специјално дизајнирани за печатење на платно. Нашето платно е бело полу-сјај уметници платно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат