• Новак
Алат Делови жица машина И стриптизета ХС-700Б ХС-700Д ФС-Д3 ФСА-0625ФСА-0626 ХС-104 ХС-1041 ХС-1042 ХС-1043 ХС-1040 ХС-104Ц ХС-1041А ХС-1041С -

Алат Делови жица машина И стриптизета ХС-700Б ХС-700Д ФС-Д3 ФСА-0625ФСА-0626 ХС-104 ХС-1041 ХС-1042 ХС-1043 ХС-1040 ХС-104Ц ХС-1041А

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Боја : ХС-700ДМатеријал : Леано Железо. Е прилагодено : Не. Употреба : Комерцијално Производство. Тип : Рака Алатка Делови. Ве молиме проверете ги деталите и изберете го типот што ви треба.Еве јасни слики ОД ХС-700Б и ХС-104 на пример.И други модел слика за вашата референца.Специфики на предметот : Материјал : леано Иронис прилагодено : No Usage : Комерцијално Производство Тип : Делови За Рачна Алатка број на Модел : HS-700 B HS-700 D FS-D3 FSA-0625 FSA-0626 HS-104 HS-1041 HS-1042 HS-1043.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат