• Новак
Crysdaralovebi 10/20pc Бело Макарон Кутија Со Розова Бела Црна И Зелена Десерт Макарон Кутии Фаворизира И Подароци Кутии За Пакување за 12 Макарони

Crysdaralovebi 10/20pc Бело Макарон Кутија Со Розова Бела Црна И Зелена Десерт Макарон Кутии Фаворизира И Подароци Кутии За Пакување

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Име На Брендот : Crysdaralovebi Потекло : ЦН (Потекло). Материјал : Картон. Број На Модел : 000021221. Повод : Свадба И Свршувачка. Име на брендот : Crysdaralovebi Потекло : CN(Потекло) Материјал : Картон Број На Модел : 000021221 Повод : Свадба И Свршувачка Прилика : Крштевање И Крштевање Повод : Роденденска Забава Повод : Повод ЗА ДЕНОТ на БЛАГОДАРНОСТА : Повод За Забава : Божиќна Пригода : Повод За Денот на Вљубените : Свадба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат