• Новак
Хартиени Кеси, Крафт Хартиени Кеси, Чанти за Забави За Денот на Мајката 24еко-Пријателски, Рециклирачки И Лесно Биоразградливи Торби За Подароци,Мали Торби За Подар?

Хартиени Кеси, Крафт Хартиени Кеси, Чанти за Забави За Денот на Мајката 24еко-Пријателски, Рециклирачки И Лесно Биоразградливи Торби

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Вредност Торба : еколошки хартиени кеси Овие кеси за подароци се направени од рециклирана хартија, 100% разградливи и рециклирани кеси за подароци.Големината на хартиената кеса е 9х6, 7х3 ,14 (23х17х8см). Рачката на нашата торба за подароци е со иста боја како и чантата, па изгледа поубаво и дарежливо. Безбедни материјали : Безбедна и еколошки квалитетна густа хартија е добра за носење тешки товари. Нашите торби за подароци се изработени од крафт хартија од 120 грама, густа и силна, лесна за стоење и носење. Креативни хартиени кеси : Нашите кеси се основни, па ја оставаат отворена можноста за декорација (боја, налепници, ознаки) ако сакате. Украсете ја торбата за да го направите пакувањето поинтересно и уникатно. Повеќеприлика : Совршен За забави, добри чанти, мали или мали размени за подароци, детски роденденски прослави, совршен за чување колачи, колачиња и десерти, кекси, бонбони, торби за венчавки, торби за пазарење, торби за стоки и секоја забава добри чанти. Одлична услуга : ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите производи и услуги со најдобар квалитет, горди сме на изработката на нашите производи. Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не што е можно поскоро, со задоволство ќе ви служиме. Кога ќе купите сет на нашите производи, нашите производи се рециклираат еколошки подарок кеси, е вашиот подарок подарок торба на избор. Изберете една од нашите торби за подароци за да ја направите вашата забава уште пошарена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат