• Новак
Uxsiya Огноотпорни Торби За Документи, Огноотпорна Торба Силиконска Ткаенина Од Фиберглас Огноотпорна Водоотпорна Водоотпорна Лесна За Документи

Uxsiya Огноотпорни Торби За Документи, Огноотпорна Торба Силиконска Ткаенина Од Фиберглас Огноотпорна Водоотпорна Водоотпорна Лесна За Документи

Rating 
DEN 182.24

Достапност
Достапно за нарачка

Силиконска Ткаенина Од Фиберглас : надворешниот слој е изработен од течна силиконска ткаенина од фиберглас, а работ на патентот е изработен од материјал што го задржува пламенот, кој може да издржи висока температура од околу 1000 °C Двојна Заштита : двојна заштита На Торбата , водоотпорна и, внатрешните и надворешните слоеви се огноотпорни , водоотпорни и ви даваат ново искуство. Лесна и Пренослива : огноотпорната торба е мала по големина и може да се носи насекаде, дури и кога излегувате, лесно може да се носи и користи. Заштита : огноотпорна торба за складирање со исклучителна изработка може да ги брани вашите скапоцености и исто така да ги брани вашите раце. Опсег На Примена : огноотпорната торба може да собере батерии со дронови, банки за напојување, разни картички, готовина, писма, вредни фотографии, потврди за брак, пари итн. Силиконска Ткаенина Од Фиберглас : надворешниот слој е изработен од течна силиконска ткаенина од фиберглас, а работ на патентот е изработен од материјал што го задржува пламенот,кој може да издржи висока температура од околу 1000 °C. Двојна Заштита : двојна заштита На Торбата , водоотпорна и, внатрешните и надворешните слоеви се огноотпорни , водоотпорни и ви даваат ново искуство. Лесна и Пренослива : огноотпорната торба е мала по големина и може да се носи насекаде, дури и кога излегувате, лесно може да се носи и користи.

Спецификацијата

Item Type:
 Small Fireproof Bag
Material:
Silicone Fiberglass Cloth
Product Size:
Approx. 17.2 x 13.3 x 1.8cm / 6.8 x 5.2 x 0.7in
Applicable To:
Drone Battery, Mobile Power Supply, Documents
Package List:
1 xSmall Fireproof Bag:
Note:
1. Please allow 1 to 3mm error due to manual measurement. Thanks!:
2. The monitor calibration is not consistent, the color of the items shown in the photo may be slightly different from the actual object.:

Со стоката дадена додека купуваат