• Новак
Соработник Подароци За Жени Мажи Подароци За Пензионирање Нова Радост Заминување Подарок Оставајќи Подароци За Пријатели Соработници - Нова Работа Подароци Биро ?

Соработник Подароци За Жени Мажи Подароци За Пензионирање Нова Радост Заминување Подарок Оставајќи Подароци За Пријатели Соработници

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

ПРЕКРАСЕН МАЛ ПОДАРОК : Нашата табела е уникатен начин за пензионирање, заминување и дипломирање Кажете му благодарам на колегата или шефот и посакајте им ново поглавје во нивниот живот. Овој мал знак покажува пензионери вашата благодарност и благодарност. Ова е многу искрен благослов за пензионирање. Деликатен Дизајн : Колега Заминување, Пензионирање Партија или Пријатели се оддалечуваат. Одлични Подароци за соработниците или само мислите дека ова ќе биде забавен и уникатен подарок за пријател, најдобар пријател, БФФ, бести, девојка, колега, вработен, медицински сестри, соседи, сестра, внука, сопруга, сестра или снаа, мајка, баба, нана, тетка, женка или било која прекрасна жена која оди во вашиот живот и го посакува овој прекрасен дневен потсетник!. ПРЕКРАСНА ДЕКОРАЦИЈА НА ДОМОТ/КАНЦЕЛАРИЈАТА : транспарентниот знак за маса е погоден за украсување разни прилики, како што се поставување на масичката, ноќната маса, бирото, полицата за книги, суетата итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат