• Новак
Компјутерски Вентилатори За Ладење На ПРОЦЕСОРОТ, Вентилатор на процесорот 5пински Конектор За Напојување Практичен Ладилник На ПРОЦЕСОРОТ Заменливи Издржливи К?

Компјутерски Вентилатори За Ладење На ПРОЦЕСОРОТ, Вентилатор на процесорот 5пински Конектор За Напојување Практичен Ладилник На ПРОЦЕСОРОТ

Rating 
DEN 72.16

Достапност
Достапно за нарачка

КОНЕКТОР ЗА НАПОЈУВАЊЕ СО 5 ПИНСКИ : вентилаторот НА ПРОЦЕСОРОТ користи конектор за напојување со 5 пински за да ја подобри дисипацијата на топлина и да ја намали температурата за време на континуираното работење ДОЛГ РАБОТЕН ВЕК : вентилаторот за ладење е изработен од алуминиумска легура, која е силна и издржлива и има долг работен век. МАЛ и КОМПАКТЕН : малото и компактно тело не зазема премногу простор за користење, што е погодно за складирање и употреба. ЕДНОСТАВНА РАБОТА : Инсталацијата е едноставна и удобна, вентилаторот НА ПРОЦЕСОРОТ може да се користи без комплициран процес. ОПСЕГ НА ПРИМЕНА : Погоден ЗА NP905 S3 K, ЗА 910 S3 K, ЗА 905 S3 L, ЗА 910 S3 L, ЗА 915 S3 K, ЗА 915s3l навивачи на тетратки. КОНЕКТОР ЗА НАПОЈУВАЊЕ СО 5 ПИНСКИ : вентилаторот НА ПРОЦЕСОРОТ користи конектор за напојување со 5 пински за да ја подобри дисипацијата на топлина и да ја намали температурата за време на континуираното работење 2. ДОЛГ РАБОТЕН ВЕК : вентилаторот за ладење е изработен од алуминиумска легура, која е силна и издржлива и има долг работен век 3. МАЛ и КОМПАКТЕН : малото и компактно тело не зазема премногу простор за користење, што е погодно за складирање и употреба 4.

Спецификацијата

Item Type:
CPU Fan
Material:
Aluminum Alloy
Scope of Application:
Suitable for NP905S3K, for 910S3K, for 905S3L, for 910S3L, for 915S3K, for 915S3L Notebook Fans
Interface:
5pin
Voltage:
DC 5V
Package List:
1 x CPU Fan :

Со стоката дадена додека купуваат