• Новак
ZSI CLS-04 Површина Монтирање Перница Канџа, 1/4in OD Цевка

ZSI CLS-04 Површина Монтирање Перница Канџа, 1/4in OD Цевка

Rating 
DEN 99.84

Достапност
Достапно за нарачка

Брзо, Едноставно и Лесно Прицврстување На Цевката, Цевката или Цревото Секако, Основата на Потпора за држење лесно се ротира во потпора. Нема Да ' рѓосува. Не-спроведување. Одлична Алтернатива на Челик, Нерѓосувачки Челик или Галванизирани Стеги. Куш-А-Канџа Се фаќа за Вашата Цевка, Цевка или Црево и ја држи на место. Уникатниот едноделен патентиран дизајн овозможува брза, едноставна и лесна инсталација. Тоа нема да ' рѓа, бидејќи тоа е обликувана Од Истиот избор TPE Материјал на некои од нашите други производи кои сте дојдени да се знае и доверба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат