• Новак
Винко Цврста Лажица Со Кука За Застанување И Рачка Од Бакелит, 15-Инчен

Винко Цврста Лажица Со Кука За Застанување И Рачка Од Бакелит, 15-Инчен

Rating 
DEN 108.48

Достапност
Достапно за нарачка

Производите на винко се направени за да ги задоволат високите барања на кујната Доверлив и сигурен. Производите на винко се движат од маса до кујнски прибор до материјали за подготовка на храна. Производите на винко ги користат сите експерти за прехранбена и угостителска индустрија ширум светот. Добар квалитет на производот. Винко е доверлив и сигурен бренд во професионални кујни повеќе од 20 години. Нашите комерцијални линии на производи, почнувајќи од маса до кујнски прибор до материјали за подготовка на храна, ги користат сите експерти за прехранбена и угостителска индустрија ширум светот. Додека нашите производи се направени за да ги задоволат високите барања на кујната во ресторанот, ние сме возбудени што сега ќе ги направиме достапни за сериозниот домашен готвач.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат