• Новак
Аислор Девојки Целосна Должина Едно Парче Танц Танц Унитард Потсмеваат Вратот Отворен Грб Мрежа Сплетка Боди Трико Комбинезон

Аислор Девојки Целосна Должина Едно Парче Танц Танц Унитард Потсмеваат Вратот Отворен Грб Мрежа Сплетка Боди Трико Комбинезон

Rating 
DEN 251.04

Достапност
Достапно за нарачка

Полиестер+Најлон+Спандекс Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. Деца Девојки Се Потсмеваат На Вратот Без Ракави Отворен Грб Вештачки Дијаманти Украсени Мрежести Крпеница Боди. Изработен од висококвалитетен материјал, мек, растеглив, дише и удобен за носење. Табелата со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се само за општо водство. Потсмеваат вратот, без ракави, отворен грб, мрежа крпеница, вештачки дијаманти украсени долг комбинезон. Совршен за гимнастика, јога, лизгање, фенси лизгање, тренинг, натпревар, перформанси итн. Комплетот Вклучува : 1 парчиња Женски Комбинезон Состојба : Нов Без Ознака Материјал : Полиестер+Најлон+Спандекс Ознака Бр.- /- - - Препорачана Големина-|Должина-|Градите-|-Половината- -6|-6 Години|-42.5"/108см-|-22"/56.5 цм- -8|-8 Години|46"/117см|-24"/61.5 цм -10-|10 Години|-49.5"/126см-|-26"/66.5 цм- -12-|12 Години|53"/135 см|-28"/71.5 цм- -14-|14 Години|-56.5"/144см-|-30"/76.5 цм -16-|16 Години|60"/153см|-32"/81.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат