• Новак
Ла Скала Од Горхам, стерлинг 4-Компјутер Поставување, Место

Ла Скала Од Горхам, стерлинг 4-Компјутер Поставување, Место

Rating 
DEN 4590.08

Достапност
Достапно за нарачка

Ла Скала Од Горхам, стерлинг 4-Поставување КОМПЈУТЕР, Големина На Место, Активна Шема : Да, Околу : 1964 Година, Тип На Сечило : Огледало, Нерѓосувачки, Големина : Нож 9", Вилушка 7-1/2", Вилушка За Салата 6-3/8", Лажичка 6-1/8", поставка за големина на Место, вклучувајќи нож, вилушка, вилушка за салата и лажичка Ла Скала Од Горхам, стерлинг 4-Поставување КОМПЈУТЕР, Големина На Место, Активна Шема : Да, Околу : 1964 Година, Тип На Сечило : Огледало, Нерѓосувачки, Големина : Нож 9", Вилушка 7-1/2", Вилушка За Салата 6-3/8", Лажичка 6-1/8", поставка за големина на Место, вклучувајќи нож, вилушка, вилушка за салата и лажичка. Ла Скала Од Горхам, стерлинг 4-Компјутер Поставување, Место.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат