• Новак
FPE-Виљушкар Черупка-ЈАРБОЛОТ Mitsubishi 9401009500 Hacus Резервен Пазар-Нови

FPE-Виљушкар Черупка-ЈАРБОЛОТ Mitsubishi 9401009500 Hacus Резервен Пазар-Нови

Rating 
DEN 215.68

Достапност
Достапно за нарачка

Состојба : Нова Дел Тип : Резервни. Сите производи тестирани за издржливост, сигурност и перформанси. Апликација : Алис Шармер. Земја На Потекло : Кина. Ние сме поврзани со врвни производители за да се осигураме дека ќе ја добиете издржливоста, безбедноста, сигурноста и технологијата што ви се потребни за опрема и клиенти со Хакус.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат