• Новак
Четка За нокти Акрилна Четка За Нокти Акрилна Четка За Нокти За Акрилен Прав Обоена Кристална Текстура Четка За Нокти За Акрилна Апликација Продолжување На Ноктит?

Четка За нокти Акрилна Четка За Нокти Акрилна Четка За Нокти За Акрилен Прав Обоена Кристална Текстура Четка За Нокти За Акрилна Апликација

Rating 
DEN 32.16

Достапност
Достапно за нарачка

[Задоволете Ги Вашите Потреби] Постојат Многу Различни Големини На Четки За Дизајн На Нокти, Кои Се Многу Погодни За Акрилна Апликација, Продолжување На Ноктите И Резба На Нокти Погоден За Почетници И Техники За Подобрување На Ноктите. Печат Плочи За Нокти Канал Рачка Ноктите Четка Акрилик Нокти Четка Постави Прекрасни Ноктите. [Подобра Услуга] Ние Секогаш Обезбедуваме Висококвалитетни Производи и Услуги. Ако Имате Какви Било Прашања Во Врска Со Овој Сет На Акрилни Четки За Нокти, Ве Молиме Контактирајте Го Персоналот На Време И Ние Ќе Се Потрудиме Да Ви Помогнеме. Ви Благодариме За Изборот . Ви Посакувам Среќен Шопинг! Акрилик За Нокти Маса Мастило за Нокти Гел За Стилизирање На Лак За Нокти Организатор На Работи За Нокти. [совети за Употреба И Одржување] Пред Првата Употреба, Натопете Ја Новата Четка за Нокти Во Топла Вода Еден Или Две Минути За Да Го Исчистите Запечатувачкиот Восок на Влакната. По Секоја Апликација На Еден Шајка, Ве Молиме Бидете Сигурни Дека Ќе Го Исчистите Веднаш Со Четка За Чистење На Акрилен Прав Од Лепење На Четката. По Чистењето, Премачкајте Ги Влакната На Хартиени Крпи, Преобликувајте И Легнете Рамно Да Се Исушат. Фолија Молив Гел Лагер Четка Нокти Ноктите Гел Лак Горниот Слој На Тренерот За Нокти. Четка За Нокти Акрилна Четка За Нокти Акрилна Четка За Нокти За Акрилна Прав Обоена Кристална Текстура Четка За Нокти За Акрилна Апликација Продолжување На Ноктите Сликарство компатибилно со Машинапроизводи вклучуваат : 1 * Материјал за пенкало за лак : држач за пенкало од сандалово Дрво + најлонска четка погоден е за ученици и квалификувани луѓе, семејна употреба итн. Лесен за употреба, лесен за употреба, ова е одличен подарок за пријателите, мајките и соучениците.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат