• Новак
Реткоелектричен Нов Пар На Фарови Компатибилен Со Тојота Такома Пред Тркач Продолжен 4-Врата 2012-2015 Со Дел Број 81110-04181 8111004181 81150-04181 8115004181 ДО2503213 ДО2502213

Реткоелектричен Нов Пар На Фарови Компатибилен Со Тојота Такома Пред Тркач Продолжен 4-Врата 2012-2015 Со Дел Број 81110-04181 8111004181

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен Со Тојота и многу повеќе Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД вашата оригинална единица за да помогнете да се обезбеди монтажа. Заменува : ТОЈОТА : 81110-04181 8111004181 81150-04181 8115004181, ДЕЛОВИ ЛИНК : ДО2503213 ДО2502213, ТОЧКА ОПИС : ФАРОВИ, ТИП ЕДИНИЦА : ТОЈОТА, ПОЗИЦИЈА : ДВЕТЕ СТРАНИ, КОЛИЧИНА : 2. Целосна Една Година Гаранција. Компјутер тестиран за постојан Квалитет и ненадмината сигурност. Фарови-Позиција : Двете Страни Сијалица Вклучени : Да Извор : Резервен Пазар. РЕТКОЕЛЕКТРИЧЕН БРЕНД КОМПАТИБИЛЕН Со Тојотатојота : 81110-04181 8111004181 81150-04181 8115004181ПАРТСЛИНК : ДО2503213 ДО2502213ИТЕМ ОПИС : ТИП НА ЕДИНИЦА ЗА ФАРОВИ : ТОЈОТАПОЗИЦИЈА : ДВЕТЕ СТРАНИ КОЛИЧИНА : 2 АПЛИКАЦИИ ОВАА СТАВКА ОДГОВАРА НА АПЛИКАЦИИТЕ ПО БРОЈ НА ДЕЛ. ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ ДЕЛ БРОЈ ЗА ДА СЕ ОБЕЗБЕДИ МОНТАЖА.ТОЈОТА ТАКОМА 2012-2015.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат