• Новак
Ограда Алуминиумска Легура Стегање Јамка Ракави #3-4 За Спојување &засилувач; Се Приклучат На Метални Жици или Жица Јажиња, Калено, Стегната Со Супер Држење Сила На В?

Ограда Алуминиумска Легура Стегање Јамка Ракави 3-4 За Спојување &засилувач; Се Приклучат На Метални Жици или Жица Јажиња, Калено, Стегната

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Обезбедува супериорно држење на жица за силни споеви Внатрешно стегнато за посилна моќ на држење. Безбедно спојте ја жицата за електрична ограда, цедилки во линија или петелки на крајните столбови со овие ракави за стегање. Пакување тенџере за практично складирање, помагајќи да се одржуваат стегите суви во секое време. 4-потребна е алатка за стегање слот. Се препорачува алатка за стегање на оградата. Опремен со двојни дупки, стегнатиот ракав за стегање обезбедува супериорно држење на жицата за силни споеви. Користете тројки по спојување за жица, два ракави за крајни јамки и прицврстување на облогата. Секогаш стегајте почнувајќи од едниот крај и осигурајте се дека секој стегач го преклопува последниот, не оставајќи рамо. Создава спој што ја надминува јачината на кршење на жицата. Ракавот за стегање #1-2 е компатибилен со жица од 14,5 и 15,5 мерачи. 250 ракави за стегање доаѓаат по пакување. Ракавот за стегање #2-3 е компатибилен со жица со 12,5 мерачи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат