• Новак
Сина Акварел Мандала Држач За Визит Картички За Жени Мажи Футрола За Држач За Визит Картички Со Кожна Лична Карта Организатор На ЛИЧНА Карта

Сина Акварел Мандала Држач За Визит Картички За Жени Мажи Футрола За Држач За Визит Картички Со Кожна Лична Карта Организатор На ЛИЧНА

Rating 
DEN 111.84

Достапност
Достапно за нарачка

●ЛЕСЕН за НОСЕЊЕ : 3, 7х2, 3х0, 4 Во Тенок Дизајн, малата големина на држачот за визит-картички лесен за носење и се лизга во вашиот џеб, паричник, чанта, куфер итн €ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : нашиот држач за визит-картички може да собере до 13 стандардни визит-картички. Или кредитна картичка, лична карта, возачка дозвола и други, што зависи од дебелината на вашата картичка. ●ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ● : надворешноста на држачот за визит-картички е изработена од титаниум црн нерѓосувачки челик и кожа, што е издржлив и против отпечаток од прст. Нашиот држач за визит-картичка со внатрешна обвивка отпорна на гребење од микрофибер за да ја заштити вашата картичка уште повеќе. ●ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : Само избришете го кога треба да го исчистите овој држач за визит-картичка, едноставен и удобен. Нема потреба да се грижите за избледување на печатењето. ●МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН● : овој држач за визит-картички може да се користи за чување визит-картички, кредитни картички ,d карти, картички за подароци итн. што не е погодно само за секојдневни и деловни прилики, туку и совршен подарок за жени, мажи, колеги, клинтови, семејство и пријатели. Големина : 3, 7х2, 3х0, 4 ИНЧИ. Капацитет : до држете 13 стандардни визит-картички, во зависност од дебелината на вашата картичка. Материјал : Титаниум Црн Нерѓосувачки Челик + Кожа + Микрофибер Поставата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат