• Новак
ОЦМ Дипломадисплеј Премиер Рамка за Универзитетот Во Вирџинија кавалиерс | 22 х 17 Сертификати За Диплома | Морнарица/Портокалова Подлога | Ротонда пенкало &засилува?

ОЦМ Дипломадисплеј Премиер Рамка за Универзитетот Во Вирџинија кавалиерс | 22 х 17 Сертификати За Диплома | Морнарица/Портокалова

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

ПОКАЖЕТЕ ГО ВАШЕТО ДОСТИГНУВАЊЕ : Овој Дипломадисплеј не се потребни алатки И, веќе има безбедна закачалка за пила на грбот. Значи, брзо и лесно е да ја вметнете дипломата и веднаш да висат во вашиот дом или канцеларија. Добивање на вашиот колеџ степен или други сертификати е напорна работа! Покажете го вашето достигнување, дома или на работа, со рамка за диплома со музејски квалитет од ОЦМ. Имаме илјадници дипломски рамки специфични за институцијата кои убаво ги презентираат и штитат вашите тешко заработени сертификати. И, нашите рамки прават прекрасни подароци за дипломирање. Асортиманот НА РАМКИ OCM diplomadisplay® вклучува рамки со : Блескави дрвени предмети Прекрасни уметнички дела специфични за училиштето, бои и златни листови кои ги втиснуваат најдобрите детали и душеци, вклучувајќи Двојни и тројни душеци Исклучителна изработка, изработена рачно овде Во САД Лесна за употреба, без склопување и без потребни алатки. Само вметнете го вашиот сертификат и висат! И, сите рамки се направени специјално за секое училиште, така што гарантирано ќе одговараат на вашата диплома. Оваа Премиерна рамка На DIPLOMADISPLAY® ОД OCM е специјално дизајнирана за тековните дипломи од Универзитетот во Вирџинија. Вклучува гравирање со пенкало и мастило на Ротондата. Вашиот сертификат и уметничките дела се прикажани во рамките на морнарицата, нагласена со внатрешна подлога во портокалова боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат