• Новак
Шкаф За Складирање Чевли Кизкин Едноставен Модерен Кабинет За Чевли Домашен Кабинет За Влез На Дрво Модерен Кабинет За Складирање Фолио Кабинет За Складирање Чевл

Шкаф За Складирање Чевли Кизкин Едноставен Модерен Кабинет За Чевли Домашен Кабинет За Влез На Дрво Модерен Кабинет За Складирање Фолио

Rating 
DEN 1000.00

Достапност
Достапно за нарачка

Идеален е за влезен трем, влезна врата, дневна соба, спална соба, гаражен плакар и многу повеќе, совршено решение за складирање за да ја одржите вашата соба уредна и ненатрупана Едноделна вградена рачка, убава и цврста, лесна за подигање предмети. Слоевито складирање, рационално користење на секоја област за класификација и складирање. Хидраулични шарки на тампон вратата за да избегнете стискање на прстите. Кабинетот тело прецизен полирање, секој детал е строго контролирани. Идеален е за влезен трем, влезна врата, дневна соба, спална соба, гаражен плакар и многу повеќе, совршено решение за складирање за да ја одржите вашата соба уредна и ненатрупана. Едноделна вградена рачка, убава и цврста, лесна за подигање предмети. Слоевито складирање, рационално користење на секоја област за класификација и складирање. Хидраулични шарки на тампон вратата за да избегнете стискање на прстите. Кабинетот тело прецизен полирање, секој детал е строго контролирани. Совршен за поставување во влезот, ходникот, дневната соба или тремот, обезбедува уреден изглед во вашиот дом и простор saving.It е пространа кабинет за чевли со доволно простор за складирање на различни видови чевли и поголем оддел за складирање на големи чевли.Опис на производот : решетка за чевли, решетка за складирање, кабинет за чевли, Име на производ за мебел : Големина На Кабинет За Чевли : (само за повикување, ве молиме потврдете ја големината пред купувањето!) . Ве молиме измерете ја потребната големина на производот пред купувањето за да избегнете несоодветна големина по купувањето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат