• Новак
FPE-Hacus НОВ ВИЉУШКАР АЛТЕРНАТОР-Нови 12V 70A. Замена Дел за Јеил 580039672

FPE-Hacus НОВ ВИЉУШКАР АЛТЕРНАТОР-Нови 12V 70A. Замена Дел за Јеил 580039672

Rating 
DEN 2320.00

Достапност
Достапно за нарачка

ВИЉУШКАР АЛТЕРНАТОР-Нови 12 V 70 A Јеил 580039672 Хакус Квалитет По Пазарот Дел. Хакус Брендирани по пазарот вилушкар делови се произведени За Квалитет И Перформанс. Производите на хакус доаѓаат со 6-Месечна Гаранција На Производителот. Производната линија хакус гарантира сигурност, ефективност и одржливост, а исто така се стреми да биде најниска цена на пазарот. Оваа ставка преминува со следниот број на делови : ЈНН-400-12151. Ние сме поврзани со врвни производители за да се осигураме дека ќе ја добиете издржливоста, безбедноста, сигурноста и технологијата што ви се потребни за опрема и клиенти со Хакус.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат