• Новак
Сасоики Решетка За Облека,Полици За Организатори На Облека За Чевли, Самостојна Мултифункционална Гардероба За Облека-Плакар Со Куки

Сасоики Решетка За Облека,Полици За Организатори На Облека За Чевли, Самостојна Мултифункционална Гардероба За Облека-Плакар Со Куки

Rating 
DEN 1119.84

Достапност
Достапно за нарачка

●ПРЕНОСЛИВА РЕШЕТКА за ГАРДЕРОБА● : Едноставен и шик дизајн додава моментално складирање во секоја просторија Лесно транспортирајте ја вашата самостојна гардероба. Силната челична рамка е токму елегантната мешавина на стилови, извонредна издржливост. Овој пренослив плакар може лесно да се наоѓа насекаде во вашата куќа. ●ЦВРСТИНА И ИЗДРЖЛИВОСТ● : задебелената тркалезна цевка е цврста и отпорна на абење и има силна носивост. Против ' рѓа и корозија,тој нуди долгорочна и стабилна структура. Дури и ако имате повеќе облека, таа може да ја поднесе. ●Повеќекратна УПОТРЕБА Големина : 33,8€17,3 € 68,5 инчи. Неговиот компактен дизајн го прави идеален за секое место во вашиот дом без да зазема премногу простор со многу простор за складирање. Како што се перење соба, спална соба ,прошетка во плакарот, кујна, поткровје. €МНОГУ ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : Екстра голема решетка за плакари за облека со Две шини за облека може да собере двојно поголема количина облека. Основата е опремена со шест слоја полици за облека и чевли. Дизајнот со куки од двете страни е поудобен и практичен. Додавање повеќе простор за вашите потреби. ●ЛЕСНО ЗА СКЛОПУВАЊЕ : Склопувањето е ветре и вклучени се сите потребни алатки и упатства. Доколку имате какви било проблеми за време на процесот на склопување, слободно контактирајте не. Дали барате полица каде што можете да ја спуштите облеката, чевлите и чантите? Пробајте ја новата решетка за облека на Сасоики!. Оваа закачалка за облека зафаќа мала површина, но може да ве изненади и да ги задоволи вашите дневни потреби. Подебелата цевка ја прави рамката посилна и гарантира дека рамката може да издржи поголема тежина. Дизајнот со двоен столб може да собере до двојно повеќе облека, а има 4 куки за закачување капи, чанти итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат