• Новак
INOOMP 4 Пара Дрвени Фитнес Тегови Снабдува Жолто Дете Дрво

INOOMP 4 Пара Дрвени Фитнес Тегови Снабдува Жолто Дете Дрво

Rating 
DEN 608.80

Достапност
Достапно за нарачка

НАБАВКИ тегови Смешниот и креативен дизајн го прави совршено снабдување со обука за рана рака МАЛИ тегови Светлите бои лесно го привлекуваат вниманието на вашето бебе, тоа ќе му се допадне на вашето бебе. ДРВЕНИ ТЕГОВИ користат Светлина и светлина, светла боја, привлекуваат интерес кај децата, не е лесно да се обликуваат. ДЕЦАТА ВЕЖБААТ МРЕНА тоа може да биде како интерактивна играчка за активности родител-дете што ќе ги придружуваат децата. ФИТНЕС ИНТЕРАКТИВНИ ИГРАЧКИ оваа алатка со гира може да го промовира развојот на мускулите на рацете на бебињата. Список на пакети 4 х Пара Карактеристики На Тегови-Големина(круг) : 18,50Х4, 50Х4, 50см/7, 27Х1, 77Х1 фитнес спортски играчки. - Големина(квадрат) : 18, 00Х4, 00Х4, 00см/7, 07Х1, 57Х1 вежби тегови. - Боја : Жолта фитнес интерактивни играчки-Материјал : дрво рано едукативни играчки-Изработени од материјал од висока класа, удобно чувство на рака, погоден и за момчиња и за девојчиња дрвена мрена. - Можете да им подарите мали тегови на вашите деца, а тие ќе бидат среќни деца играчки со мрена. - Светлина и светлина, светла боја, привлекување на интересот на децата, не е лесно да се обликуваат децата мрена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат