• Новак
РЕЈДА 22мм Силиконски Бенд Компатибилен За Garmin Fenix 7/6/6 Pro/5/5 Плус, Мек Дише Силиконски Часовник Бенд Спорт Нараквица Метал Нараквица Замена Бенд за Garmin Ferrunner 955/945/935/745

РЕЈДА 22мм Силиконски Бенд Компатибилен За Garmin Fenix 7/6/6 Pro/5/5 Плус, Мек Дише Силиконски Часовник Бенд Спорт Нараквица Метал Нараквица

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

КОМПАТИБИЛНОСТ - Оваа силиконска лента за часовници од 22 мм е компатибилна Со Гармин Феникс 7/Феникс 6/Феникс 6 Про/Феникс 5/Феникс 5 Плус/Претходник 745/Претходник 935/Претходник 945/Претходник 955/Пристап С60/Пристап С62/Кватикс 7/Кватикс 6/Кватикс 5/Д2 Делта/Д2 Мах 1/ЕПИКС (генерал 2)/инстинкт/инстинкт 2/спуштање Г1/Марк Авантурист/Маркер Спортист/Марк Капетан/Марк Возач/Маркер Голфер/Маркер Авијатичар, Не Е Компатибилен Со Гармин Феникс 7с/7с/6с/6с Про/6х Про/5с/5с Плус/5х/5х Плус (ЗАБЕЛЕШКА : Паметниот Часовник не е вклучен). ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ-нараквицата е изработена од мек, лесен и пријателски за кожата силиконски материјал со напредна изработка, што може да спречи алергии на кожата и да ви донесе удобно и дишечко искуство при носење. ПРИЛАГОДЛИВА ДОЛЖИНА - прилагодливиот опсег за замена одговара на зглобовите 5,5"-8,1" (140мм-205мм), погоден и за жени и за мажи. Постојат многу дупки за прилагодување на должината на нараквицата, што е многу погодно и практично. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА-лентата за зглоб може да се инсталира на навртки за часовници (НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ) на двата краја прецизно и безбедно. Лесен за инсталирање и отстранување со шрафцигери. ПОВЕЌЕ ПРИЛИКИ - постојат различни популарни бои гледајте бендови за да го персонализирате вашиот паметен часовник и да одговара на вашето расположение, облека во секојдневниот живот, облечете го вашиот паметен часовник и истакнете го вашиот уникатен вкус. ИДЕАЛЕН ПОДАРОК-Совршен За одличен избор за подарок За Денот На Мајката, Денот На Таткото, Роденденот, Годишнината, денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Благодарноста итн. БЕСПЛАТНА УСЛУГА ПО ПРОДАЖБАТА - Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не преку пошта. Ние ќе ви даде брз одговор во рок од 24 часа, и нека имате среќен шопинг искуство. РЕЈДА е фабрика која се фокусира на Истражување И Развој, производство и продажба на додатоци за паметни часовници. Имаме комплетен и научен систем за управување со квалитет и сме посветени да ви обезбедиме добро искуство за купување и искуство со носење. Задоволството на клиентите е нашата вечна потрага. Спецификација на производот : Име На Бренд : Рејда Компатибилен Модел : Гармин Феникс 7/Феникс 6/Феникс 6 Про/Феникс 5/Феникс 5 Плус/Претходник 745/Претходник 935/Претходник 945/Претходник 955/Пристап С60/Пристап С62/Кватикс 7/Кватикс 6/Кватикс 5/Д2 Делта/Д2 Мах 1/Епикс (генерал 2)/Инстинкт/ИНСТИНКТ 2/Потекло Г1/Марк Авантурист/Маркер Спортист/Маркер Капетан/Марк Возач/Маркер Голфер/Маркер Авијатичар Материјал : Силиконска Големина : 22мм Боја : Прикажана Како Слика Големина На Зглобот : Одговара На 5,5"-8,1"(140мм-205мм) Зглоб Што Добивате : 1 Х Часовник Бенд За Гармин Феникс 7/Феникс 6/феникс 6 Про/ФЕНИКС 5/Феникс 5 Плус/Претходник 745/Претходник 935/Претходник 945/Претходник 955/Пристап С60/Пристап С62/Кватикс 7/Кватикс 6/Кватикс 5/Д2 Делта/Д2 Мах 1/Епикс (Генерал 2)/Инстинкт/Инстинкт 2/Спуштање Г1/Марк Авантурист/Марк спортист/капетан На Марк/Возач НА МАРК/Играч На Голф/Марк Авијатичар (Паметниот Часовник Не Е Вклучен) 2 X Шрафцигери Забелешка : Само Бендот За Часовници, Паметниот Часовник Не Е Вклучен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат