• Новак
Алипис Багажник За Чевли Монтиран На Ѕид 4 Парчиња Закачалка За Чевли Од Нерѓосувачки Челик Решетка За Сушење Метални Закачалки За Чевли Држач За Чевли Со Двојна Ку

Алипис Багажник За Чевли Монтиран На Ѕид 4 Парчиња Закачалка За Чевли Од Нерѓосувачки Челик Решетка За Сушење Метални Закачалки За Чевли

Rating 
DEN 163.20

Достапност
Достапно за нарачка

Закачалка За Чевли Од Нерѓосувачки Челик Решетка За Сушење Метални Закачалки За Чевли Држач За Чевли Со Двојна Кука Организатор За Складирање На Полица За Сушење За Домашен Плакар Закачалка За Чевли Од Нерѓосувачки Челик можете да исечете средства за сушење и дезодоранси во чизми со две странични клипови на штандот за чевли за чизми. Закачалка За Чевли Од Нерѓосувачки Челик Изработена Од нерѓосувачки челик, издржлива и. Закачалка За Чевли од Нерѓосувачки Челик може да ги постави вашите долги чизми во случај на стуткање или искривување. Закачалка За Чевли од Нерѓосувачки Челик, Лесна и удобна, корисна и може да се користи насекаде во секое време. Описоваа Решетка за Чевли За Сушење е Изработена од Материјал од нерѓосувачки Челик. Можете Да го најдете На Секое Место за Сончање. При Рака, Ги Штити Чевлите од Деформација. Од друга страна, Водата Може Да Истече Од Чевлите Многу Брзо и Лесно. Мали Работи, Голема Корисност. Карактеристики-Материјал : Нерѓосувачки Челик/ - Големина : 23х16, 2х0, 5см/ - Изработен Од Нерѓосувачки Челик, Издржлив и.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат