• Новак
Молер 033432-10 Месинг Црева Бар-1/8 НПТ х 5/16

Молер 033432-10 Месинг Црева Бар-1/8 НПТ х 5/16

Rating 
DEN 159.84

Достапност
Достапно за нарачка

Должина на пакетот : 11,684 см Ширина на пакетот : 4,318 см. Висина на пакетот : 2,54 см. Тип на производ : ОПРЕМА ЗА РИБОЛОВ. Кога ќе излезете на вода да се забавувате, не треба да му дадете втора мисла на вашиот систем за гориво. Со Молер, немаш.нашите производи се безбедни, сигурни и издржливи. Повеќе од 25 години, Молер Марин е индустриски стандард во дизајнот и конструкцијата на системот за гориво. Репутацијата на молер е изградена врз иновативен инженеринг, квалитетна конструкција и наградувана услуга.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат