• Новак
6 Продолжен Кабел За Продолжување на Стапалото За Контролната Подлога На Контролорот На Контролорот На Нинтендо

6 Продолжен Кабел За Продолжување на Стапалото За Контролната Подлога На Контролорот На Контролорот На Нинтендо

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот вклучува : 1 x Продолжен Кабел за Контролер На Нинтендо Гејмекјуб Ве МОЛИМЕ запомнете : контролорот не е вклучен. Оваа реклама е само за продолжен кабел. Овој продолжен кабел е само за контролорот На Нинтендо Гејмекјуб; не е компатибилен со други контролери или конзоли. Работи со сите контролори На Коцки Со стандарден Конектор За Коцки. Боја : Црна Должина : 6 '(183см) Прибл. 100% Сосема Ново. Нема Скриени Даноци/Должност. Побрза Испорака и одлична услуга за клиентите. Продавница Msgamesnesupplies.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат