• Новак
Галванокс Фрижидер Чаша Голф Подарок За Тато Најдобар Татко со Пар-Замрзнат Мраз-Гел Чилер Кригла За Пиво/Ладни Ладни Пијалоци-Изолирани 14оз Замрзнато Стакло За Пи

Галванокс Фрижидер Чаша Голф Подарок За Тато Најдобар Татко со Пар-Замрзнат Мраз-Гел Чилер Кригла За Пиво/Ладни Ладни Пијалоци-Изолирани 14оз Замрзнато

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа година, земете ја вашата игра за подароци со оваа уникатна чаша за замрзнато пиво за татковци кои сакаат да голф! Ултра издржливата пивска кригла со двојни ѕидови има капацитет од 14,2 унци-доволно за полно шише пиво. (Миење раце, а не микробранова печка). Вградениот гел за замрзнување го претвора својот омилен пијалак мраз ладно во секунди и го одржува ладно, без никакво разредување! (Препорачано време на замрзнување : 2-3 часа). Оваа чаша за пиво прави забавен и неочекуван подарок за татковците, со добра хумористична порака која сигурно ќе му донесе насмевка на лицето. Сите производи на Сохо пристигнуваат во кутија за подароци и се поддржани од Нашата Гаранција за Задоволство од животот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат