• Новак
Асортиман За Монтирање Маснотии | Месинг | 8 Парчиња | Стандард

Асортиман За Монтирање Маснотии | Месинг | 8 Парчиња | Стандард

Rating 
DEN 244.80

Достапност
Достапно за нарачка

Дел : Асортиман За Монтирање Маснотии-Стандард Дел Број : 13575. Дизајниран за лесна инсталација. Материјал : Месинг. Преглед На Производот : - Тој Нуди Сеопфатна Линија На Фитинзи За Маснотии За Широк Спектар На Апликации. Сите Наши Фитинзи За Маснотии Се Изградени Од Висококвалитетни Материјали За Долготрајна Издржливост.Информации за производот : - Дел : Асортиман За Монтирање На Маснотии-Стандард - Материјал : Месинг - Содржина На Пакетот : Избрани Фитинзи За Маснотии - Количина На Пакет : 8 - Агол : Избран - Формат На Монтирање : Унифициран - Тип На Фитинг : Избран - Тип На Пакување : Картичка - Големина На Конец : Избран Број На Дел Од Производителот : - Број На Дел : 13575 Карактеристики На производот : - Достапен Во Стандардни И Метрички Големини - Погодно Спакуван Во Различни Броеви На Парчиња За Да Помогнете И Со Мали И Со Големи Проекти - Лесни За Употреба - Исто Така Погодни За Широк Спектар На Индустриска И Комерцијална Употребагаранции И Гаранции : - 30-Дневна Гаранција За Задоволство - 1-Годишна Ограничена Гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат