• Новак
36 Парчиња Пролетни Исечоци Разноврсна Декорација Во Училница Креативни Исечоци За Огласна Табла Училница Училиште Пролетна Тема 3,15 х 3,15 Инчи

36 Парчиња Пролетни Исечоци Разноврсна Декорација Во Училница Креативни Исечоци За Огласна Табла Училница Училиште Пролетна Тема

Rating 
DEN 175.84

Достапност
Достапно за нарачка

36 Парчиња Пролетни Исечоци Разноврсна Декорација Во Училница Креативни Исечоци За Огласна Табла Училница Училиште Пролетна Тема 3,15 х 3,15 Инчи Мерења : Со многу простор за пишување, ова пакување исечоци за училницата вклучува 36 парчиња со големина од 3,15 х 3,15 Инчи. Карактеристики : создадете училница за пролетна атмосфера со овие забавни акценти во училницата! Исечоците може да се користат како ознаки за биро, ознаки за кабини, покани или разгледници, како флеш картички, за занаетчиски проекти. Декоративно : додадете стил на дисплеи и врати, со нашите слатки пролетни елементи дизајнирајте облечете ја вашата училница, создадете награди, украсете за забави и многу повеќе! Исечените акценти додаваат совршен завршен допир на центри, шкафчиња и многу повеќе. Занает од хартија за Деца : нашите пролетни елементи симпатични знаци за Отсекување се совршено погодни ЗА занаети ЗА персонализирање, децата можат да ги користат за правење картички, ознаки за биро, ознаки за имиња, картички и многу повеќе, овие исечоци од хартија може да се користат и за украси во училница,украси на огласна табла, украси за тематски забави и многу повеќе, прекрасен начин за децата да ја покажат својата креативност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат