• Новак
Гуоларизи Решение За Фиксирање На Ноктите Задебелени Светли Нокти За Да Се Ослободите Од Мртвата Кожа На Ноктите Поправете Ја Навлажнувачката Електрична Нега На Н

Гуоларизи Решение За Фиксирање На Ноктите Задебелени Светли Нокти За Да Се Ослободите Од Мртвата Кожа На Ноктите Поправете Ја Навлажнувачката

Rating 
DEN 41.44

Достапност
Достапно за нарачка

Брз Одговор Во Рок Од 24 Часа-Производот Може Да Биде Оштетен За Време На Транспортот, Ако Добиете Скршена Стока Или Не Сте Задоволни Со Нашиот Производ, Ве Молиме Контактирајте Не Во Секое Време И Ние Нема Да Штедиме Напори Да Ви Понудиме Најдобро Решение ФОРМУЛА БОГАТА СО РАСТЕНИЈА-Без Стероиди Без Парабени Не Тестирајте На Животнинема Вештачки Мириси Еверно Штетни Состојки. Поправете И Ажурирајте-Може Да Ги Поправи Оштетените Нокти, Како Што Се Промена На Бојата На Ноктите, Задебелување На Ноктите, Разделување На Ноктите, Распаѓање На Ноктите. Брзо И Ефикасно - Може Да Ви Помогне Побрзо Да Ги Поправите Лошите Нокти И Да Одгледувате Нови И Добри Нокти. Овој Производ Е Тестиран. Неговите Активни Состојки Можат Да Влезат Во Креветот За Нокти За Да Ви Помогнат, Што Може Да Помогне Да Се Реши Проблемот Со Коренот. Раствор За Фиксирање на ноктите Задебелени Светли Нокти За Да Се Ослободите Од Мртвата Кожа На Ноктите Поправете Навлажнувачки Нокти Електричен Сет за Нега На Нокти фиксен раствор Задебелени светли нокти за да се ослободите од мртвата кожа на ноктите поправете навлажнувачки раствор за нега На исхрана на ноктите нето содржина : 30мл (50мл) рок на Траење : двегодишен метод На Складирање : Чувајте на ладно и суво место тежина на Пакетот : 47/67гр големина на Пакувањето : 10, 8х3х3см, (ве Молиме дозволете 1-3мм грешка Поради Рачно Мерење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат