• Новак
АНОДЗУ 2 ПАРЧИЊА Жолт Џеб За Чаир 16,6 х 19, Џебови За Стол Во Училница, Џебови За Студентски Стол, со 6 Џебови и Ознака за Името На Ученикот

АНОДЗУ 2 ПАРЧИЊА Жолт Џеб За Чаир 16,6 х 19, Џебови За Стол Во Училница, Џебови За Студентски Стол, со 6 Џебови и Ознака за Името На

Rating 
DEN 107.04

Достапност
Достапно за нарачка

Што Е Вклучено : ќе добиете 2 жолти седишта назад пријатели џеб седиште кеси Покрај тоа, во секое пакување има налепници со 4 букви, можете да го напишете сопственото име како што сакате да разликувате. Многу Простор За Складирање : џебот за стол во училницата има 6 различни опции за џеб, големиот џеб за книги, документи и многу повеќе, а малиот надворешен џеб е совршен за учениците да складираат мали предмети како моливи, пенкала, слушалки и телефони со шепот. Висококвалитетен Материјал : џебот на студентскиот стол е со димензии 16,6 х 19 инчи, изработен од висококвалитетна Ткаенина Од 600 Д Оксфорд И Пвц, ткаенината отпорна на абење се пере и не е отпорна на кинење, погодна за употреба во училница или дома, лесна за чување тетратки, книги, уметнички материјали Чекај. Живописно Совпаѓање На Боите : има две од секоја боја на чантата за стол во училницата, имаме различни опции за боја, кои можат подобро да ја разликуваат и задоволат детската љубов кон различните бои, што е одличен подарок за децата!. Внимателен Подарок : џебовите на Седиштата им помагаат на децата да организираат неуредни клупи, избегнувајќи ја нервозата на мајките. Божиќ е тука и можете да ги изненадите вашите деца со подароци!. Што Е Вклучено : ќе добиете 2 сини седишта назад пријатели џеб седиште кеси. Покрај тоа, во секое пакување има налепници со 4 букви, можете да го напишете сопственото име како што сакате да разликувате. Многу Простор За Складирање : џебот за стол во училницата има 6 различни опции за џеб, големиот џеб за книги, документи и многу повеќе, а малиот надворешен џеб е совршен за учениците да складираат мали предмети како моливи, пенкала, слушалки и телефони со шепот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат