• Новак
СКАЈ-в САЕ 45 Степен Разгореа Фитинзи, Разгореа Печат Приклучок

СКАЈ-в САЕ 45 Степен Разгореа Фитинзи, Разгореа Печат Приклучок

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Големина Цевка : 1/4 " Машки Блесок Печат Приклучок Предности : Овој фитинг се спротивставува на механичкото повлекување, може постојано да се собира и расклопува. Спецификации : Наведени во лабораториите на преземачот за запаливи течни,морски, ладилни и гасни апликации. Исполнете ги функционалните и димензионалните барања НА SAE J512 и SAE J513. Апликации : Користете со бакар,месинг, алуминиум и заварени челични хидраулични цевки што можат да се разгорат. "- Опис на производот : 1) Предности : Овој фитинг се спротивставува на механичкото повлекување, може постојано да се собира и расклопува.Произведени ОД ca360 месинг. 2) Спецификации : Наведени во лабораториите на преземачот за запаливи течни,морски, ладилни и гасни апликации. Исполнете ги функционалните и димензионалните барања НА SAE J512 и SAE J513. 3) Апликации : Користете со бакар,месинг, алуминиум и заварени челични хидраулични цевки што можат да се разгорат.Произведен специјално за тешко држени течности и гасови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат