• Новак
Комелон 4916 Професионална Лента Од Челично Сечило Обложена Со Најлон Измерете 16-Инчи на 3/4-Инчен Жолт Случај

Комелон 4916 Професионална Лента Од Челично Сечило Обложена Со Најлон Измерете 16-Инчи на 3/4-Инчен Жолт Случај

Rating 
DEN 111.84

Достапност
Достапно за нарачка

Доволно цврсти за најтешкиот изведувач, овие ленти имаат супериорно продолжување на сечилото Оваа ставка припаѓа на лента-мерки. Производот е произведен Во Кина. Yellowономски дизајниран апс жолт случај. Најлон обложени сечилото. Лизгачка брава за држење на сечилото. Доволно цврсти за најтешкиот изведувач, овие ленти имаат супериорно продолжување на сечилото. Оваа ставка припаѓа на лента-мерки. Производот е произведен Во Кина. Yellowономски дизајниран апс жолт случај. Најлон обложени сечилото. Лизгачка брава за држење на сечилото. Доволно Цврсти За Најтешкиот Изведувач, Овие Ленти Имаат Супериорно Продолжување На Сечилото, Уред За Заклучување Со Мазна Брзина, Лесни За Читање Сечила Со Ознаки На Обетка И Засилени Тројни Заковани Крајни Куки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат