• Новак
ГАШЕР 15 ПАРЧИЊА Пвц Цевки фитинг 3/4 Пвц Спојка Мебел Одделение Цевка Приклучок Фитинзи, За Дома Или Индустриски

ГАШЕР 15 ПАРЧИЊА Пвц Цевки фитинг 3/4 Пвц Спојка Мебел Одделение Цевка Приклучок Фитинзи, За Дома Или Индустриски

Rating 
DEN 191.84

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : за поврзување на 3/4" пвц цевка Опсег на работа : температурен опсег од 32 до 131 Степени Ф со максимален притисок од 150 ПСИ. Материјал : Изработен од висококвалитетен пвц материјал, со висока пластичност, Отпорност на Удар, отпорен на мраз и корозија, долг работен век. Функција : фитинзи за пвц цевки со отвор за лизгање на двата краја за поврзување на два прави делови од цевки со ист внатрешен дијаметар од 3/4", идеални за централни врски. Апликации : фитинзи За Мебел, отпорни на притисок, лесни за инсталирање и одржување, погодни за системи за притисок на ладна вода, вклучувајќи наводнување, базени и бањи, апликации за пиење и разладена вода.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат