• Новак
3дроза Трик или Лекување На Нејзиниот Роденден Ноќта На Вештерките Роденден-Врамени Плочки

3дроза Трик или Лекување На Нејзиниот Роденден Ноќта На Вештерките Роденден-Врамени Плочки

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Димензии( во инчи) : 8 H x 8 W x 0 Вметнете висок сјај 6" x 6 " керамичка плочка. Клучалката во задниот дел на рамката овозможува лесно закачување. Рамка од цврсто дрво. Трик или Лекување На Нејзиниот Роденден Ноќта На Вештерките Роденден Плочката со Рамка е 8" х 8 "со керамичка плочка со висок сјај од 6" х 6", опкружена со рамка од цврсто дрво со претходно дупчена клучалка за лесно монтирање на ѕидот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат