• Новак
Fantom Дискови Fd 5tb Xbox Пренослив Хард Диск-USB 3.2 Gen 1-5Gbps - Алуминиум-Црно-Компатибилен Со Xbox One, Xbox One S, Xbox One Xx

Fantom Дискови Fd 5tb Xbox Пренослив Хард Диск-USB 3.2 Gen 1-5Gbps - Алуминиум-Црно-Компатибилен Со Xbox One, Xbox One S, Xbox One Xx

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Фантом Дискови Пренослив Погон За Игри Xbox доаѓа подготвен за употреба Со Xbox One, Xbox One S и Xbox One X2 Gen 1 овозможува брзина на пренос до 5 Gbps. Доаѓа СО USB кабел и е компатибилен наназад СО USB 2. Алуминиумот со тврдо тело обезбедува заштита за погоните и двојките како ладилник за да ги одржува температурите ладни и да работи тивко. Компатибилен Со Xbox One, Xbox One S и Xbox One X. Fantom Дискови Xbox Еден Пренослив Погон за Игри го прави проширувањето на вашето складирање На Вашиот Xbox бриз. Преносливиот Погон за Игри е специјално направен за Вашиот Xbox и е подготвен да се користи веднаш штом ќе го примите. Алуминиумскиот надворешен хард диск го одржува вашиот Погон на Играта безбеден и работи кул.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат