• Новак
Зоолошката Градина Мед Лаборатории Нано Банкет Блок мини, 0.3 мл Секој

Зоолошката Градина Мед Лаборатории Нано Банкет Блок мини, 0.3 мл Секој

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

3 Пакет На Зоолошката Градина Мед Лаборатории Нано Банкет Блок Мини, 0 Нема Да Ја Замагли Водата И Е Формулирана За Свежи И Морски Видови. Одличен дополнителен извор на храна за тешки колибри. Може да се користи за рутинско хранење за да се обезбеди збогатување и разновидност, или за хранење за викенд и одмор. Време ослободување храна блокови направени специјално за хранење нано аквариум видови ракчиња, ракови, ракови и риби. Содржи Планктон и Спирала за долгорочно здравје на вашите нано аквариумски животни. Одличен дополнителен извор на храна за тешки колибри. Може да се користи за рутинско хранење за да се обезбеди збогатување и разновидност, или за хранење за викенд и одмор. Нема да ја замагли водата и е формулирана за свежи и морски видови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат