• Новак
8 мл Дискретна Џеб Колк Алкохол Алкохол Колба Во Кожа Направена од 304 Храна Одделение Од Нерѓосувачки Челик

8 мл Дискретна Џеб Колк Алкохол Алкохол Колба Во Кожа Направена од 304 Храна Одделение Од Нерѓосувачки Челик

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Достапно за нарачка

Врзана во вистинска кожа, оваа мазна црна кожа 8 мл колба има традиционален дизајн на кралица на лопати на предната страна Исто така достапен Во Кралот На Срцата во 6 мл. Нашите колби за алкохол се направени од нерѓосувачки челик со врвна 304 (18/8) храна, кој се лемеат на споеви и обезбедува пријатно искуство за пиење без истекување и ' рѓа. Барате нешто малку поинакво? Имаме и широка колекција на традиционални нерѓосувачки, суети, класични тркалезни и кожни колби за тие специјални прилики, сите достапни во различни големини и бои/отпечатоци. Сите колби се без БПА и користат само висококвалитетен нерѓосувачки челик за храна 304(18/8). Забелешка : вашата колба од нерѓосувачки челик е специјално дизајнирана да носи алкохолни пијалоци. Не треба да се користи за пијалоци со кисела содржина како што се овошни сокови и срдечни. Секогаш испразнете ја колбата по употреба и исплакнете пред полнење. Не чувајте алкохол во колбата подолго од 3 дена. Наполнете само кога ќе ја користите колбата. Врзана во вистинска кожа, оваа мазна црна кожа 8 мл колба има традиционален дизајн на кралица на лопати на предната страна. Исто така достапен Во Кралот На Срцата во 6 мл. Нашите колби за алкохол се направени од нерѓосувачки челик со врвна 304 (18/8) храна, кој се лемеат на споеви и обезбедува пријатно искуство за пиење без истекување и ' рѓа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат