• Новак
РЕШЕТКА За Сушење Со Преклопување 2 Слој Решетка За Сушење Висечка Решетка За Сушење Мрежа За Преклопување Сува Решетка За Хидропонична Растителна Риба Зеленчук В?

РЕШЕТКА За Сушење Со Преклопување 2 Слој Решетка За Сушење Висечка Решетка За Сушење Мрежа За Преклопување Сува Решетка За Хидропонична

Rating 
DEN 470.56

Достапност
Достапно за нарачка

Висечката сува мрежа е склоплива, брза и лесна за поставување и симнување Чувајте безбедно на ветрови. Лесен за отворање и чување и. Затворен дизајн, дизајн на патенти и можат ефикасно инсекти. Закачувањето на решетката за сушење може да се закачи насекаде, погодно за употреба. Дизајнот на преклопување е полесен за носење, може да се преклопи во мал пакет. Опис 1 комплет Решетка За Сушење Билки Нето Фен За Билки Надворешна Решетка За Закачување На Решетката За Сушење Карактеристики-Материјал : Полиестер, челичен прстен.- Големина : 114Х60СМ. Пакет Вклучувајќи 1 х сет на мрежа за сушење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат