• Новак
Давиту Еднонасочна Струја мотор-90 степен дупка излез 34 прав агол планетарен редуктор брзина сооднос 10: 1 12: 1 16: 1 20:1 30:1 36:1 за 34 степер мотор -: сооднос 36 спрема 1)

Давиту Еднонасочна Струја мотор-90 степен дупка излез 34 прав агол планетарен редуктор брзина сооднос 10: 1 12: 1 16: 1 20:1 30:1 36:1

Rating 
DEN 1368.00

Достапност
Достапно за нарачка

Брзина (ВРТЕЖИ во МИНУТА) : сооднос 36 спрема 1 Потекло : ЦН (Потекло). Сертификација : се. Број на модел : 90 степен дупка излез 34 прав агол планетарен редуктор. Вртежен момент : 50Н. 90 степен дупка излез 34 прав агол планетарен редуктор брзина сооднос 10 : 1 12 : 1 16 : 1 20 : 1 30 : 1 36 : 1 за 34 степер мотор специфики : Потекло : ЦН(Потекло)Сертификација : цемодел број : 90 степен дупка излез 34 прав агол планетарен редуктор : 50Н. m Backlash : 25 arcmin или помалку влез брзина : 3000rpmmaximmax вртежен момент : 80 N. m Speed сооднос : 10 : 1 12 : 1 16 : 1 20 : 1 24 : 1 30 : 1 36 : 1 живот : околу 20.000 часа излезна брзина : Варира во зависност од односот на брзината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат