• Новак
Чангша 9 Ролс Срца Лента Сет-Денот На Вљубените Денот На Мајката Сатенска Лента, Печатени Срцеви Ленти За Подарок Завиткување, Свадба Роденден Декорации, Занаети СА

Чангша 9 Ролс Срца Лента Сет-Денот На Вљубените Денот На Мајката Сатенска Лента, Печатени Срцеви Ленти За Подарок Завиткување,

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

?Пакетот вклучува : пакетот доаѓа со денот на Вљубените срца панделки во 9 различни модели, прекрасен дизајн, донесе слатко чувство на вашите украси, доволна количина и должина може да ги задоволи вашите различни потреби декорација ?Дизајн на жичен раб : шарени жични рабови срцеви ленти се дизајнирани со метални жици и зашиени рабови за заклучување од двете страни, што може да спречи расипување и ширење, лесно се поставуваат во посакуваната форма и добро ја одржуваат формата. ?Големина : 9 ролни На Денот На Вљубените панделки се 16,4 стапки во должина, 4 парчиња панделки е 0,6 инчи во ширина, 4 парчиња панделки е 0,4 инчи во ширина и 1 парче ленти е 0,6 см/ 0,23 инчи во ширина, држете се подалеку од предмети и деца. ?Тема На Денот на вљубените шема : нашите панделки од органза прифаќаат прекрасна шема печатена со срце, дизајнирана со бела, црвена и жолта боја, едноставна и елегантна, полна со романтичен и сладок вкус, добро прилагодена за завиткување подароци Или изработка на занаети За денот на Вљубените, додавајќи живописен декоративен ефект. ?Широко Се Користи : Мешани ленти за завиткување може да се нанесат За украсување на вашите празнични занаети, како што се занаетчиска декорација, занаети со цветни лакови, пакување подароци, пакување колачи, занаети за пакување, Украси За забави Со Балони Божиќни венци, украси на фарма, лакови За Новогодишни елки, корпи за подароци и многу повеќе, задоволување на вашите различни самодоверба потреби, украсување прекрасен подарок со Овие панделки За Вашиот љубовник Во Божиќ, Денот На Вљубените, Денот На Мајката, свадбениот декор. Опис Чангша 9 Ролни Сет За Ленти За Срца - Сатенска Лента За Денот На Вљубените, Печатени Панделки За Срце За Пакување Подароци, Украси За Свадбени Родендени, Занаети Самостојни Материјали Спецификација : Пакетот вклучува : 9 Ролни *широка примена На Лента За Срца : Мешани ленти за завиткување може да се нанесат За украсување на вашите празнични занаети, како што се занаетчиска декорација, занаети со цветни лакови, пакување подароци, пакување торта, занаетчиско пакување, забава декорација На балони Божиќни Венци, Украси На Фарма, Лакови За Новогодишни Елки, Корпи За Подароци И Многу Повеќе, Задоволување на вашите различни Самостојни Потреби, Украсување Прекрасен Подарок Со Овие Панделки За Вашиот ЉУБОВНИК Во Божиќ, денот На Вљубените, Денот На Мајката, Свадбениот Декор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат