• Новак
Денот На вљубените Притиснете На Ноктите Долг Ковчег Плоштад Лажни Нокти Со СРЦЕ ЉУБОВ Кристали Исклучителен Дизајн Вештачки Денот На Вљубените Нокти Целосна Пок?

Денот На вљубените Притиснете На Ноктите Долг Ковчег Плоштад Лажни Нокти Со СРЦЕ ЉУБОВ Кристали Исклучителен Дизајн Вештачки

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

€Валентин Елемент}овој дизајн на лажни нокти за денот на Вљубените со декорација на кристали за љубов со срце ќе им обезбеди на вашите нокти привлечен и привлечен изглед, правејќи го прстот тенок и подолг, лесен за создавање романтична атмосфера На Вљубените за Време на вљубените €Различни Големини Овие вештачки лажни нокти доаѓаат во 12 различни големини за избор, што ви овозможува да ја пронајдете големината на ноктите што најмногу одговара на вашите прсти и помага полесно да го завршите дизајнот на ноктите, давајќи ви пријатно и лесно искуство со декор за нокти едноставно дома. `+Безбедни Лажни Нокти Овие лажни нокти се направени со квалитетен материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, нема необичен мирис, издржлив и сигурен, може да ви обезбеди безбедно и удобно искуство, може да трае околу 1-2 недели. ●Лесен за Употреба ● 1. Нежно исчистете ги и изшкуркајте ги природните нокти 2. Залепете го лепилото за желе на вашите нокти. Изберете парче шајка со соодветна големина, а потоа притиснете го на релативната големина на ноктот.Држете го ноктот 20 секунди. ●По Продажбата●Валентин Нокти : се надеваме дека клиентите се задоволни од нашите производи и услуги на клиентите, што е многу важно за нас! Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме слободно контактирајте ме. Различни стилови на Валентин лажни нокти се достапни за да изберете. Можете ДА НАПРАВИТЕ САМИ нокти со вашето семејство за да ја почувствувате среќната атмосфера на Вљубените и Плевењето. Спецификација : Материјал : АБС материјал Боја : како што покажува сликата Големина : 12 големини подарок за денот На Вљубените : лажните нокти се погодни за салони за нокти и самостојна мода за нокти дома, тие се убави подароци за вашата сопруга, девојка, мајка, сестри или споделете со вашите доверливи лица за празниците на Денот на Вљубените и погодни за забавите за денот на Вљубените.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат