• Новак
Виси дрвен декор 22 x 22 см пеперутки + златна лента за сјај 5 м

Виси дрвен декор 22 x 22 см пеперутки + златна лента за сјај 5 м

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Суспензија во грубо дрво + златна лента за маскирање што може да се резимира за да се залепи на вашите креации за да го украсите вашиот ентериер Материјал : Дрво. Тип : Суспензија. Суспензија во грубо дрво + златна лента за маскирање што може да се резимира за да се залепи на вашите креации за да го украсите вашиот ентериер. Материјал : Дрво. Тип : Суспензија. Декорација во пеперутки од сурово дрво за да висат. Оваа рамна декорација на дрвени wallидови претставува круна на лисја и 8 пеперутки од 2 различни типа. Димензии : 22 x 22 см. Комплетот е сурово дрво, што дава можност да ја украси суспензијата со налепници, матрици, марки, боја, ленти за маскирање. + Златна лента за маскирање со сјај 15 mm x 5 m.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат